www.ekoe.lt

Saulės elektrinės

AR ŽINOTE KAD ELEKTRINIS BOILERIS VIDUTINIŠKAI SUNAUDOJA APIE 30% VISOS NAMŲ ŪKIO ENERGIJOS?

 

Įsirengus 1,5kW EKOE SUN sistemą 3-4 asmenų šeima galėtų sutaupyti apie 60% energijos naudojamos vandens pašildymui.

 

Šeima vidutiniškai sunaudoja apie 200 litrų karšto vandens per vieną dieną. Tai sudaro apie 40 EUR per mėnesį arba apie 480 EUR per metus. Įsirengus EKOE SUN sistemą per metus galite sutaupyti apie 336 EUR, o kylant elektros kainoms ir dar daugiau. Tad per modulių tarnavimo laiką galite sutaupyti net 10 000 EUR (modulių gamintojai duoda net 30 metų garantiją) !

 

EFEKTYVUMAS 99%

Panaudojant EKOE SUN MPPT kontrolerį, iš fotovoltinės sistemos gaunama nemokama saulės energija, paverčiama energija, tinkama vandeniui šildyti. Tinkamai parinkus fotovoltinių modulių kiekį ir elektrinio teno galingumą, iš fotovoltinių modulių galima išgauti maksimalų įmanomą pagaminti saulės energijos kiekį.

 

Kokios galios elektrinę pasirinkti ?

Ekoe Sun sistemos galią parenkame pagal kiekvieno vartotojo poreikius. Mūsų sukaupta patirtis rodo jeigu:

 

Pasirinkus dvipusės apskaitos sistemą, norint sužinoti Jūsų elektrinės galingumą (kW), reikalingas Jūsų namo vidutinis el. energijos suvartojimas per metus. Pavyzdžiui, jeigu suvartojimas siekia 7 000 kWh per metus, tuomet siūlome statyti 7 kWp elektrinę, nes 1 kWp elektrinė pagamina iki 1 000 kWh/m., Lietuvoje. Jeigu namas dar tik statomas ir metinis suvartojimas nėra žinomas, mes rekomenduojame rinktis geoterminį arba oras-vanduo šilumos siurblio šildymo sistemą ir 8-10kW saulės elektrinę, kuri gali pilnai padengti visą namo energijos poreikį.

1. Fotovoltinis modulis. Saulės energiją paverčia į nuolatinės srovės energiją. Priklausomai nuo pasirinkto galingumo, paprastai montuojami nuo 4 iki 6 . Moduliai jungiami nuosekliai. Bendra modulių max. DC įtampa 230V. Didžiausė srovė 10A.

2. Valdiklis. Mikrovaldiklio pagrindu dirbantis MPPT technologiją naudojantis DC/DC kontroleris valdantis boilerio kaitinimo elementui (tenui) tiekiama elektros energija. Valdiklis atlieka vandens temperatūros ir šildymo laiko kontrolę.

3. Boileris. Valdiklis tinkamas prijungti prie boilerių su elektriniais kaitinimo elementais. 1kW, 4 x 250W fotovoltiniai moduliai efektyviausi su 3-3,5KW kaitinimo elementu, 1,5kW, 6 x 250W fotovoltiniai moduliai – su 2- 2,5KW. Boilerio konstrukcijoje turi būti galimybė patalpinti 4mm diametro NTC temperatūros jutiklį

4. 220V tinklas. Reikalingas valdiklio maitinimui ir vandens boileryje temperatūros palaikymui esant nepakankamam saulės apšvietimui.

 

Mažinamas CO2 išmetimas.

Deginant gamtines dujas arba kietą kurą, kad ir kaip būtų efektyvu ar pigu, į atmosferą papildomai išmetama CO2, kuris yra svarbiausias rizikos veiksnys, kenkiantis civilizacijai. Elektros vandens šildytuvas, visiškai maitinamas (arba kompensuojamas) iš fotovoltinių modulių, mažina CO2 išmetimą į atmosferą. 

Naudojasi: 500+Patenkinti klientai: 1853
www.ekoe.lt - saulės kolektoriai
L. Jaruškevičiaus individuali veikla
PVM kodas: LT100008259615
Šilutė, Liepų g. 15
Darbo laikas: I-V 9.00-18.00 val.
El. paštas info@ekoe.lt
Mob.: 8 638 34 030
Mes Facebook'e
silumos siurbliai oras oras perkraustymo paslaugos kondicionieriu montavimas stiklas odiniai baldai virtuviniai stiklai